Grand Bar Etiopia

Kombinimi ideal fortesie natyrale dhe te larte, embelsuar nga nje prekje e bute arabike: shije klasike italiane e vleresuar se tepermi per aromen e saj intensive, me shije te embel dhe kremozitet ne filxhan.